KADEŘNICTVÍ

Každý vlas je jiný a potřebuje svoji specifickou péči.

Nabízíme kvalitní a profesionální kadeřnické služby, vždy dle přání a nálady zákazníka. Při každé návštěvě Vám poskytneme odbornou konzultaci, poradíme jak pečovat o vlasy a pomůžeme Vám zvolit nejvhodnější výrobky vlasové kosmetiky (Subrína, Togethair).

Naše kadeřnice

Naše kadeřnice se pravidelně účastní mnoha odborných seminářů a školení, kde jsou seznamovány s novinkami a trendy v oblasti střihů, účesů a barev.

Kompletní kadeřnické služby

střihy (dámské, pánské, dětské) barvení (módní barvící techniky; barvení bezoxidační barvou; přeliv; melírování) speciální služby (keratin – permanentní narovnání vlasů; speciální regenerační kúry – na vysušené vlasy, na jemné vlasy, systém proti vypadávání vlasů; svatební a společenské účesy) prodej (vlasové kosmetiky – Subrína, Togethair; dárkových poukazů)

Novinka – TOGETHAIR

Přírodní vlasová kosmetika s bylinkami výhradně pěstovanými na vlastních plantážích Jižní a Severní Itálie. Jedná se o kosmetiku s 95% přírodních originálních ingrediencí, aktivními látkami rostlinného původu, olejem ze semínek CHIA, pchytokeratinem, kosmetika bez parabenů, GMO a minerálních olejů s charakteristickou vůní starověkých parfémů a středomořských rostlin se sametovým dotekem přírody.