Tripollar

Jedinečná technologie která umožňuje četná ošetření – s jistotou, Trippolarpříjemně a bezbolestně, s okamžitým výsledkem a dlouhodobým účinkem. TriPollar představuje jemnou a ohleduplnou alternativu k plastickým operacím. Dá se použít na každý typ kůže. Účinky regenerace kolagenu a odbourání tuku jsou klinicky prokázány. Standardní ošetření obnáší 6-8 sezení v trvání 20 – 40 minut podle velikosti ošetřované části těla.

Více na www.lotus-beauty.cz

Námi používané kosmetické přístroje

TriPollar od společnosti Pollogen

Dopřejte si báječný pocit ze štíhlých linií Vaší postavy bez bolesti a námahy. Snem většiny žen a mužů, je perfektní postava. Mnoho z nás se cvičením a dietami pokouší tomuto snu přiblížit. Snaha, kterou snu obětujeme, by se měla projevit. Bohužel však najdeme spoustu případů, kdy i přes píli a vůli nelze dosáhnout kýženého výsledku. Takové zklamání pak odrazuje od dalších pokusů a neprojevuje se dobře na naší psychice. Bezbolestná liposukce přístrojem Tripollar je řešením a motivací zároveň.

Revoluční neinvazivní liposukce TriPollar využívá nejmodernější radiofrekvenční technologii , která umožňuje koncentrovanou energii velmi přesně zaměřit na vybrané partie. Poté zkapalní podkožní tuk, který je tělem vyloučen přirozenou cestou. Nechává přitom kůži spolu s vaskulární, nervovou a svalovou tkání nezměněnou. Viditelnou redukci obvodu poznáte již po jedné proceduře. Odstranění tukových buněk je trvalé, ne pouze dočasné a nemůže dojít k jejich opětovnému nabytí na objemu.

Bezbolestná liposukce přístrojem TriPollar je neinvazivní alternativou k běžným liposukčním procedurám. Břicho, stehna, hýždě, boky, kolena nebo předloktí mohou být konturovány bez anestezie, bez jizev a bez rekonvalescence. Po zákroku můžete okamžitě pokračovat ve svém každodenním životě.

Dá se použít na každý typ kůže. Účinky regenerace kolagenu a odbourání tuku jsou klinicky prokázány.

Zákrok je ambulatní, neinvazivní, bezpečný a naprosto bezbolestný

 • je variantou liposukce - operace na odstranění tukových rezerv
 • tvaruje tělo a zmenšuje obvod na místech, kde má dispozice k ukládání tuku
 • redukce uloženého tuku
 • redukce obvodu částí těla
 • zlepšení vzhledu pokožky zasažené celulitidou
 • modelování obličeje
 • redukce jemných záhybů a vrásek
 • zpevnění pokožky
 • zlepšení textury pokožky dekoltu a rukou
 • redukce strií
 • redukce dvojité brady

Radiofrekvence je vhodná pro všechny tělesné partie, na povadlé oblasti na krku a obličeji, na ochablou kůži na břiše, pažích a stehnech a na místech na nichž se objevuje celulitida.

Průběh ošetření

Samotné ošetření přístrojem trvá 20 až 50 minut, podle velikosti ošetřované partie, bez nutnosti speciální přípravy, před ošetřením se nanese vodivé médium a provádí se tahy hlavicí přístroje tak ,aby se ošetřované místo prohřálo na potřebnou teplotu, samotné ošetření je absolutně bezbolestné, klient cítí pouze teplo a ihned po ošetření se může vrátit do běžného života. Doporučuje se série 4-8 ošetření v týdenním až čtrnáctidenním intervalu.

Po ošetření

Po zákroku je možné cítit napětí pokožky, která může být teplá a začervenalá v důsledku zvýšeného proudění krve. Doporučuje se zvýšit pitný režim na 3-4 litry tekutin denně. V době cca tři týdny po zákroku je třeba používat krémy s vysokým ochranným faktorem.

Na jakém principu funguje Radiofrekvenční technologie? TriPollar APOLLO - 3. generace RF (radiofrekvenční) technologie!

Společnost PollogenTM Ltd. vyvinula první radiofrekvenční (RF) technologii 3. generace zvanou TriPollarTM - světový patent. Pracuje na principu přeměny vysokofrekvenčního proudu v tepelnou energii která působí v tkáních. Oproti dosud používaným mono-polárním nebo bi-polarním technologiim dosahuje TriPollar™ pomocí 3-polů řízených speciálními algoritmy variabilní tok energie v kůži.

Tato jedinečná technologie jako jediná selektivně elektricky zahřívá jak povrchové, tak hluboké podkožní vrstvy, zabraňuje zahřívání jiných tkání a dosahuje nejrychlejších a nejlepších klinických výsledků, viditelných již od prvního ošetření. Tento způsob zaručuje pro klienta velmi příjemný průběh ošetření, ale současně vysokou efektivitu.

Tvarování těla pomocí technologie TriPollarTM

RF-energie TriPollar™ zahřívá tukové buňky, zrychluje metabolismus a zmenšuje tak jejích objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučování tuku z tukových buněk a ten se následně odvádí krevním a lymfatickým oběhem. Nastává tak očekávaný efekt snížení tukových zásob, zmenšení objemu a vyhlazení celulitídy.

Klinické výsledky prokázaly u pacientů průměrné zmenšení obvodu břicha 4,5cm, nebo 2,5cm obvodu stehen. Záleží na počtu zákroků, věku a dalších faktorech. Výsledky jsou viditelné už po prvním ošetření. Přístroj je vybaven středním a malým aplikátorem, který se používá pro menší oblasti, jako je obličej, krk či paže. Klinické výsledky prokázaly zmenšení obvodu paží v průměru o 2,1 ± 0,7 cm.

Vypnutí obličejových kontur pomocí technologie TriPollarTMKožní vlákna – kolagen a elastin jsou vytvářena fibroblasty. Radiofrekvenční energie technologie TriPollar proniká vrstvami pokožky a selektivně zahřívá její tkáň. Lokální zahřívání způsobuje jejich okamžité smršťování a zároveň zrychluje metabolismus fibroblastů, které rychleji vytvářejí nová kolagenová a elastinová vlákna, což vede ke zpevňování vrstev pokožky a má za následek její hladší, zdravější a mladistvější vzhled.

Remodelace kolagenových vláken – zahuštění kolagenových vláken o 28,9% měřeno laboratorními biochemickými testy.

 

 

 

Jméno: 
Email: 
Telefon: