Rekvalifikační kurzy Třebíč

 

Uvažujete o rekvalifikačním kurzu z naší nabídky a jste z Třebíče či okolí? Neváhejte a vyberte si z naší nabídky kurzů pořádané v Třebíči, kde sídlí i naše studio.

 

Kurz manikúra

Pro zájemce o získání profesní kvalifikace manikérka a nehtová designérka. Předchozí znalosti z oboru nejsou podmínkou.

Kurz pedikúra

Cílem kurzu je zvládnutí technik modelace nehtů na nohou, jejich ošetření, masáž, parafínové zabaly. Absolvent získá odborné znalosti a dovednosti, které bude moci uplatnit v kosmetických salonech, kadeřnictvích, centrech péče o zdraví, provozovnách pedikúry aj.

Kurz kosmetika

Cílem kurzu je poskytnout posluchačům takové teoretické znalosti a praktické dovednosti, aby byli po jeho ukončení ihned schopni poskytnout profesionální služby zákazníkům, a to v zařízeních jako jsou: Kosmetická centra, Fitness, Masérské salony, Centra volného času a zdravého životního stylu, aj.

Kurz vizážistika

Kurz je koncipován tak, aby rozšířil Vaše profesionální znalosti, které pak můžete uplatnit jak samostatně, tak i v příbuzných oborech, zejména pak v kosmetice, odívání, módním návrhářství a mnoha dalších.

Kurz kadeřnictví

Cílem výuky je naučit se odborným dovednostem, které obsahově odpovídají osnovám tříletého učebního oboru kadeřník – kadeřnice a plně vyhovují požadavkům pro případné získání živnostenského listu.

Kurz masáže

Pro ty z Vás, kteří chcete pracovat jako regenerační masér a uplatnit se tak v širokém okruhu regeneračních zařízení, saun, fitnesů, solárií, sportovních klubů, sportovních areálů a také jako živnostník. Předchozí znalosti z oboru nejsou podmínkou, vstupní předpoklady pro přijetí do kurzu jsou 18 let věku a ukončené střední vzdělání.

Kurz zdobení nehtů

Je pro vás, nebo vaše zákaznice bílá francouzská manikúra již fádní? Přejete si vytvářet na nehtech vašich klientek originální a přesto snadno proveditelné zdobení? Máme právě pro Vás připraven kurz základních technik Nail art I. (zdobení nehtů). Na kurzu se naučíte snadnému, časově nenáročnému a přesto designově a originálně zajímavému zdobení nehtů.

Kurz trvalá na řasy

V tomto kurzu se naučíte správné dodržení postupů, ale i několik triků jak natočit řasy přirozeně, hlavně jak řasy nepoškodit a mnoho dalších užitečných informací.

Kurz prodlužování vlasů

Kurz je jednodenní (termín po domluvě), naučíte se vlásky prodloužit metodou Talk Extension.

Kurz permanentní prodlužování řas

Kurzem prodlužování řas získáte certifikaci firmy Studia Maja na prodlužování řas. V rámci kurzu budete dokonale seznámeni s principem prodlužování řas jak teoreticky, tak prakticky. Preferujeme osobní přístup a trénink. Během školení si sama vyzkoušíte řasy prodlužovat na živé modelce. Školení je velmi náročné, ale úsilí stojí opravdu za to.

Modeláž nehtů pro domácí využití

Modeláž nehtů – jen pro domácí použití, nelze obdržet ŽL.

Kurz líčení

Pokud nemáte žádné zkušenosti nebo pouze minimální v oblasti líčení rádi vás vše naučíme. Jak nalíčit sebe, případně klienta, co sluší, co můžu zvýraznit nebo naopak potlačit, co použít a další potřebné vědomosti. Kurz je praktický, vše si můžete vyzkoušet pod vedení profesionální vizážistky.

 

 

 

Jméno: 
Email: 
Telefon: