Prodlužování vlasů

Prodlužování pomocí keratinu

Pramínky vlasů jsou zakončeny keratinem (což je protein, který obsahují také naše vlasy), proto Váš vlastní vlas může po prodloužení volně dýchat, vyživovat se i růst.

Prodlužování vlasů pomocí vlasových pásek Fair fashion tape extension.
Dlouhé vlasy do týdne, je to možné mít krásně prodloužené vlasy za tak krátkou dobu? Pokud provedete závaznou objednávku vlasů v pondělí nebo úterý v týdnu, bude možné Vám aplikovat Vaše vlasy do týdne. Metoda zhušťování a prodlužování vlasů třásněmi s lepící páskou. Téměř nehmatatelná ve vlasech a velice šetrná. Po sundání, lze vlasy použít k další aplikaci. Fair Fashion Tape Extensions je nový italský produkt. Tuto metodu používá např. Agáta Hanychová.

Vlasový příčesek Easy Clip

Easy Clip představuje revoluci v zhušťování a prodlužování vlasů – samoaplikační metoda, díky které dosáhnete zhuštění a prodloužení vlasů během 2 minut. Easy Clip jsou vlasové třásně všité do síťky jako jeden celek. Easy Clip jsou mírně zvlněné. Délka vlasů 50 cm. 

Vlasové třásně Simple Perfect

Simply Perfect jsou vlasové třásně na sponkách – clipech. Samoaplikační metoda díky které dosáhnete zhuštění a prodloužení vlasů během několika minut. Prodlužování je pro domácí použití. Docílení požadované délky vlasů či objemu je okamžité - za méně než 5 minut, pomocí snadným nasazením a připevněním pramenů vlasů malými sponkami. Simply Perfect je také vhodné pro společenské účesy a svatební účesy. Délka vlasů 47 cm nebo 30 cm. Cena od 4 500,– do 5 500,– Kč. 

Vlasové příčesky Highlights

Vlasové prameny ve výrazných barvách pro oživení účesu a vytvoření barevného melíru. Délka 30 cm nebo 47 cm. Doba aplikace 1 minuta. Balení obsahuje: 4 prameny – každý pramen má jednu sponku, délka 45 cm, šíře pramene 3 cm. Vhodné pro trendy efekt ve vlasech na párty či sladění k oděvu.

Veškeré vzorníky barevné škály vlasů najdete u nás v kadeřnictví Maja, Tkalcovská 16/36, Třebíč. Věříme, že nyní máte dostatek informací, aby jste si zvolili pro sebe tu nejlepší variantu prodloužení vlasů.

 

Jméno: 
Email: 
Telefon: