OxyGeneo+

3 terapie v 1 ošetření: exfoliace, infuse, okysličení.

 

Díky průlomové technologii , OxyGeneo™ poskytuje vynikající výsledky v péči proti stárnutí působením na kůži na hlubší úrovni. Ošetření OxyGeneo™ je vhodné pro všechny typy pleti – jakýkoli etnický původ, zbarvení pleti a citlivou pokožku. Hluboká infuze. Kvalitní aktivní látky. Vynikající výsledky proti stárnutí.

Při každém ošetření OxyGeneo™ můžete odstranit jemné linky a vrásky, minimalizujete velikost pórů, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárný vzhled pleti a zlepšíte celkový vzhled obličeje. Zpevní se kontury obličeje. 

 

geneo_pristroj1

NeoBright™

NeoBright™ je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací. Gel NeoBright™ vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.

Kyselina azaleová =  pigmentace

Kyselina azaleová je známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment.

Kyselina kojová  = zesvětlení kůže

Kyselina kojová je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azelaovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku.

Retinol = Anti-Aging

Derivát vitaminu A, je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.

NeoRevive™

NeoRevive™ zcela nově definuje ošetření pleti. Gel NeoRevive™ jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou.

Kyselina hyaluronová = redukce vrásek

Přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje. To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť.

Peptidy = obnova pleti

Peptidy jsou malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky.

Retinol = Obnova kolagenu

Derivát vitaminu A, u Retinolu bylo klinicky prokázáno zvýšení produkce kolagenu a kožních buněk.  Je znám jako jeden z nejlepších bojovníků proti vráskám.

Jak to funguje?

1. EXFOLIACE

 exfoliace

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat  i o citlivou pokožku bez podráždění.

2. INFUZE

 infuze

Pomocí naší exkluzivní kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky. Můžete si vybrat mezi NeoRevive™ pro omlazení a proti stárnutí nebo NeoBright™ pro zesvětlení pokožky a zlepšení textury pleti.

3. OKYSLIČENÍ

 okysličení

OxyGeneo™ produkuje bubliny CO2, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením.

Výsledky

 výsledky neobright

NeoBright™

Zlepšení struktury pleti, její barvy a velikosti pórů. Vidíme bělící účinek na pihy (šipka) a zmírnění pigmentace (seborheic keratóza) vidíme na spodní části nosoretních záhybů.

 

výsledky neoreview

NeoRevive™

Vidíme okamžitý účinek ošetření NeoRevive™ OxyGeneo™ po jednom sezení. Jemné vrásky kolem očí jsou viditelně a okamžitě zlepšeny.

 

výsledky neobright 2

NeoBright™

Zlepšení vzhledu pleti (elastóza); difuzní pigmentace ošetřené oblasti je téměř odstraněna. Ošetřená oblast je mnohem jednotnější, jemná a hladká.

Otázky & Odpovědi

Co je OxyGeneo™ technologie?

OxyGeneo™ je inovativní technologie exfoliace pleti (odstranění odumřelých kožních buněk z povrchu kůže), zvýšení úrovně okysličení pleti a infuzi účinných látek, které blahodárně působí na pleť. Současně exfoliace spolu s okysličením pleti optimalizuje vstřebávání cenných složek v živinami bohatých gelech do kůže.

Jak OxyGeneo™ okysličuje moji pleť?

OxyGeneo™ využívá Bohrova efektu, který byl objeven Christianem Bohrem v roce 1904. Principem Bohrova efektu je fakt, že zvýšením koncentrace CO2 (oxid uhličitý) dochází ke zvýšení obsahu kyslíku (O2) v pleti zevnitř. Při použití kapsle a terapeutického gelu dojde k vytvoření velkého množství CO2 na kůži, který aktivuje Bohrův efekt. Tím dojde k přirozenému maximálnímu okysličení pleti. Okysličování pokožky je prospěšné ve všech anti-aging a reparačních postupech ošetření pleti.

 Pocit z ošetření OxyGeneo™ ?

Ošetření OxyGeneo™ je vnímáno jako příjemná masáž obličeje. Exfoliace je popisována jako velmi osvěžující a pohodlná proto, že zde není využíván žádný podtlak (jako u jiných přístrojů pro péči o obličej). Celkové ošetření je uklidňující a uvolňující. Mnoho klientů při ošetření usne a probouzí se s  pocitem odpočinutí a omlazení. Klienti s citlivějším typem pleti můžou cítit pocit tepla na kůži během první části ošetření.

OxyGeneo™ v porovnání s Mikrodermabrazí?

Mikrodermabraze provede jednoduchou exfoliaci pleti,ale bez přidané hodnoty pro pleť.Pro vylepšení výsledku je nutná aplikace účinné masky.Výsledek však není stabilní, záleží na použitém produktu.Geneo vám dává možnost využít ošetření

s plným anti-aging a zesvětlujícím efektem. GENEO provádí peeling na vlhké pokožce (výhodnější než na suché), ošetření bude snadné a příjemné, bez podráždění pokožky atd. GENEO nepoužívá žádné vakuum, které může způsobit rozšíření povrchových žilek. Nehrozí žádná hygienická a infekční rizika týkající se například kapsle, která skutečně provádí exfoliaci na jedno použití.

OxyGeneo okysličuje a provádí infuzi účinných látek do pleti, zatímco mikrodermabraze provede jen exfoliaci bez přidané hodnoty. OxyGeneo využívá infuse do kůže – vpravuje složky ošetřovacích gelů: kyselina hyaluronová, kyselina azaleová atd.

Terapie je velmi tichá bez obtížného hluku vývěvy.

Při ošetření mikrodermabrazí je velmi běžné výrazné podráždění pokožky trvající až 4 dny. To je do značné míry způsobeno podrážděním, které způsobuje otok kůže a anaerobní prostředí umožňuje bakteriím lepší množení. GENEO poskytuje vynikající exfoliaci s minimálním podrážděním a dodatečné problémy jsou velmi vzácné.

Celkově dostáváte výborný pocit po ošetření pleti, který vám nikdy nemůže mikrodermabraze poskytnout

Mohu absolvovat ošetření OxyGeneo™, když mám akné?

Ano. Exfoliace je nedráždivá, a protože OxyGeneo™ není vakuové zařízení, lze ošetřit oblasti obličeje postižené nezánětlivým akné. Poraďte se se svým OxyGeneo™ expertem o vašich specifických kožních problémech.

Co lze očekávat, vidět a cítit po ošetření OxyGeneo™?

Po ošetření OxyGeneo™ je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vypadá hladká, měkká, lesklá a zářivá. Pleť je svěží, jemná a aktivní.

Proč nepoužívat technologie využívající vakuum?

Použití vakua (s mikrodermabrazivním zařízením a jinými infuzními technologiemi) může dojít k poškození kapilár a způsobit viditelné zmnožení malých žilek v průběhu času. OxyGeneo™ je ne-vakuové zařízení, je bezpečné pro použití na všech typech (včetně citlivé pokožky) kůže, v oblastech obličeje bohatých na kapiláry, jako je nos, a na citlivou pokožku kolem očí a úst.

Jak často mohu mít ošetření OxyGeneo™?

K terapii kožních problémů, jako je poškození sluncem nebo akné je doporučeno jedno ošetření týdně. OxyGeneo™ jednou za měsíc je perfektní dlouhodobě udržovací program proti stárnutí. Váš specialista péče o pleť připraví plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Mohu po ošetření OxyGeneo™ vypadat lépe, než před tím?

Ano! Terapie OxyGeneo™ nemá prostoje a pleť vypadá skvěle hned po ošetření. Máte-li blížící se významnou událost, naplánujte si terapii OxyGeneo™ na stejný den nebo o den dříve a budete vypadat skvěle.

Co je pro mě lepší, NeoBright™ nebo NeoRevive™?

To záleží na typu a stavu vaší pleti. Váš specialista vám doporučí nejlepší přípravek pro vás. Pokud máte pigmentované léze (tmavé skvrny) nebo tmavou pleť, pravděpodobně NeoBright™ bude tou pravou volbou pro vás. Chcete-li zlepšit celkový vzhled pokožky a zmenšit póry, NeoRevive™ by mohlo být lepší, a  nebo kombinace obou. Opět platí, že nejlepší zdroj je váš profesionální odborník, který byl dobře vyškolen k použití GENEO.

Jaký je rozdíl mezi OxyGeneo™ a infuzními technologiemi, které využívají vakuum?

Existuje významný rozdíl mezi technologiemi, které využívají lokální „omývání“ produktů na kůži a GENEO obohaceného produktu, který je nanesen na celý obličej a je ponechán na pleti v průběhu exfoliace a infuzního procesu. Za prvé – proces okysličování způsobí obohacení pleti obličeje účinnými látkami po celém povrchu obličeje,na rozdíl od přístrojů využívajících podtlak – tam je infuze prováděna vždy jen v oblasti malého aplikátoru, kde je zrovna podtlak. Kyslíkem obohacená krev je dopravní systém do kožních buněk. Přípravek se aplikuje na celý obličej a pracuje na  expandované kůži po delší časové období . Produkt má spoustu času , aby se vstřebal na celém obličeji , kde obohacená krev přenáší účinné látky do buňky a poskytuje důležité výhody . Předchozí kožní infuzní technologie pracuje z tekutými roztoky tak, aby nezanášely hadice. Výrobky OxyGeneo™ jsou obohaceny kyselinou hyaluronovou , peptidy, antioxidanty atd., a jsou být vyráběny v optimální koncentraci pro přímo na kůži.

Abychom to shrnuli:

OxyGeneo™ ošetřuje celý obličej po celou dobu léčby. Vodnaté infuzní technologie provádějí abrazi pleti pomocí vakua (není dobré pro kapiláry) mohou ošetřovat jen malou plochu v čase (velikost koncovky aplikátoru) a produkt jde bleskurychle přes kůži, a nemá dostatek času, aby byl skutečně vstřebán.


Ceník

Lifting obličej - radiofrekvence           1200,-Kč
Lifting obličej, krk                               1400,-Kč
Lifting obličej, krk, dekolt                   1700,-Kč
Bělení + lifting obličeje                       1500,-Kč
Bělení + lifting obličej, krk                  1700,-Kč
Bělení + lifting obličej, krk, dekolt      2000,-Kč
Omlazení + lifting obličeje                  1500,-Kč
Omlazení + lifting obličej, krk            1700,-Kč
Omlazení + lift. obličej, krk, dekolt    2000,-Kč

Jméno: 
Email: 
Telefon: