Nehtová modeláž

Modeláž na tipy 

Je používána hlavně jako základ francouzské modeláže, trendem jsou kromě klasické bílé i barevné tipy (červené, tyrkysové, žluté, zelené, černé, fialové, růžové), které se po nanesení hmoty a ztvrdnutí ještě dále dozdobují.

Modeláž nehtů šablonou 

Šablony se používají papírové nebo teflonové, je nutné mít nehet alespoň 2mm přerostlý přes okraj, aby se nechala šablona dobře podlepit a připevnit.Tímto způsobem se tvoří např. oblíbené dlouhé nehty tvaru Stiletto, Edge, ale i klasické tvary, metodou Reverse pak i oblíbená francouzská modeláž, kde se dá použít nesčetně zdobících prvků a různobarevných pudrů, kterými se tvoří volný okraj nehtu tzv. francie.

Modeláž nehtů formičkami

V poslední době oblíbená rychlomodeláž nehtů, vhodná na tipy nebo přírodní delší nehty, vykouzlíte krásný tvar nehtu během chvilky. Francouzskou i klasickou modeláž.

Gelové nehty

Tvoří se na umělé tipy průhledné nebo jako francouzskou modeláž na bílé či barevné tipy a nebo na šablony. Gel se nanáší v několika vrstvách a každá vrstva se musí přibližně 3 minuty nechat vytvrdit ve speciální UV lampě.. V našem studiu používáme i UV gelový make-up, kterým se překryjí různé skvrny nebo vady nehtu, sjednotí barvu nehtové ploténky, protáhne nehtové lůžko v případě okousaných nehtů nebo nehtů po úrazech a přektryje odrůstající volný okraj nehtu, který bývá již po týdnu vidět, pokud se použije pouze čirý gel. Do gelu se nechají vkládat různé ozdoby a vznikne tak permanentní zdobení, které se dá odstranit pouze odpilováním při doplnění.

Jméno: 
Email: 
Telefon: