Mikropigmentace

Jedná se o zjemněnou metodu permanentního make-upu. Spočívá v tom, že speciální pigment (barvivo) se aplikuje do vrchní vrstvy pokožky velmi jemnou jehlou. Pokud se zákrok neopakuje každé dva roky, maximálně během pěti let efekt beze stopy zmizí. Tento druh make-upu je proti předchozím klasickým metodám permanentu mnohem méně bolestivý a garantuje přirozený vzhled klientky.

Zárukou spokojenosti je používání nejkvalitnějších přírodních barev a certifikovaných přístrojů. Tato metoda je vhodná pro ženy jakéhokoli věku. Na začátku celé procedury se místo aplikace perfektně předkreslí speciální tužkou. To vše zaručí přirozený vzhled a nalíčení, které si udrží tvar a barvu při koupání, sportu a dalších běžných činnostech.

Rozdíly  mezi mikropigmentací a permanentním make-upem jsou ve skutečnosti buď rozdíly mezi dočasnou pigmentací pokožky a tetováním a nebo také rozdíly mezi prací v salonu, kde permanentní make-up umí a tedy provádí na vysoké úrovni a mezi studii, jejichž výsledky na obličeji zákaznic nejsou příliš estetické.

Cena od 2500 kč do 6000kč dle rozsahu ošetření a dle části obličeje

 

Před ošetřením

Mikropigmentace

 

Po ošetření

Mikropigmentace

 

Mikropigmentace

Permanentní make-up (PM)

Vysvětlení

Barva je aplikována do povrchní vrstvy kůže a během 3-5 let vymizí není-li obnovována

Barva je nanášena do hlubších vrstev kůže, nezmizí téměř nikdy, barevný odstín se mění a rty zelenají

Způsob, jakým je prováděna mikropigmentace, je u PM stejný. To, co zde autor uvádí v neprospěch PM platí pro klasickou tetováž, která je vpravována do hlubších vrstev kůže

Obočí se kreslí vláskovanou formou

Obočí jsou celá vyplněná

Vzhledem ke stejné technice mikropigmentace a PM, je úkon prováděn vláskovanou formou. Záleží ovšem na přání klientky, pokud si přeje obočí výraznější, barva je sytější kresba jednotlivých chloupků je méně zřetelná. Obočí se zásadně maluje jednobodovou ultra-tenkou jehlou velni jemnou

Oční linky se kreslí mezi řasami

Oční mají tlustou dekorativní linku nad řasami.

Tento rozdíl nedává vůbec smysl. Jaký vliv by mohla mikropigmentace mít na lepší umístění linky. Záleží na tom, jak kosmetička umí pracovat na oku, stabilizovat při práci víčko. Zásadně ve svých kurzech učím kresbu linek, která začíná mezi řasami

Tvar rtů se do detailu předkresluje

 

Konzultace tvaru, návrhy možných řešení, stejně jako návrhy barevných odstínů a konečná volba barvy vzhledem k typu a představě zákaznice by měly být samozřejmostí v každém studiu zabývající se PM. Detaily tvaru jsou i během aplikace několikrát konzultovány se zákaznicí.

Používá se přirozených barev

PM vytváří silnou a tmavou konturu kolem rtů

PM, pokud je aplikován odbornicí a v souladu s přáním zákaznice vede k přirozené a estetické kontuře. Pouze neznalost barev vedoucí k neodbornosti při jejich míchání může vést  k nechtěnému výsledku.

Tato metoda nezpůsobuje stroupky

 

Vpravováni pigmentu pod kůži je proces, při kterém je narušována integrita lidské kůže. Hojení je složitý proces, při kterém vzniká nová tkáň je tedy zcela fyziologické, že při procesu hojení mohou vzniknout drobné stroupky.

 

PM zůstává po celý život.

Po celý život zůstává v kůži pouze klasická tetováž

 

Jméno: 
Email: 
Telefon: