Kurz kosmetiky

PRO PROFESNÍ KVALIFIKACI  KOSMETIČKA 69-030-M

Rekvalifikační kosmetický kurz je určen ženám i mužům, kteří  se chtějí v budoucnu věnovat kosmetické praxi.


Předchozí znalosti z oboru nejsou podmínkou, předpoklad přijetí do kurzu je 18 let věku a ukončené základní nebo střední vzdělání.

Cíl studia a využití získaných poznatků

Cílem kurzu je poskytnout posluchačům takové teoretické znalosti a praktické dovednosti,  a to je poskytování profesionálních služeb zákazníkům. Tyto služby mohou naši absolventi poskytovat ihned po ukončení našeho kurzu v zařízeních jako jsou: Kosmetická centra, Fitnes, Masérské salony, Centra volného času a zdravého životního stylu, aj.

Obsah studia

Posuzování stavu pleti, poskytování poradenství v oblasti ošetřování pleti. Poskytování poradenství v oblasti dekorativní kosmetiky, provádění ruční kosmetické masáže obličeje, krku a dekoltu. Provádění povrchového čištění pleti, změkčování pleti a hloubkové čištění pleti. Aplikace pleťových zábalů a masek. Odstraňování chloupků, odbarvování chloupků, barvení řas a obočí. Ukázka líčení, vykonávání hygienicko-sanitární činnosti podle provozoního řádu. Objednávání přípravků, pracovního materiálu a pomůcek pro péči o pleť. Provádění vyúčtování služeb.

Rozsah kurzu

  • 300 vyučovacích hodin ( pro základní a střední vzdělání ), kurs je akreditován MŠMT ČR pod číslem jednacím MSMT 35737/2015-1/816

 

Termín

Termín není stanoven pevně. Vycházíme vstříc Vašim časovým možnostem a nabízíme individuální termíny po dohodě s lektorem. Termíny jsou většinou dle dohody.

Počet účastníků ve skupině

Výuka probíhá v malých skupinách ( max. 6 -8 osob ) a je kladen důraz na individuální přístup. Je možnost také individuální výuky ovšem za příplatek - dle domluvy zda víkend atd.

Studijní materiály a pracovní pomůcky

Obdržíte při zahájení a v průběhu kurzu, jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Osvědčení

Absolventi, kteří úspěšně složí  závěrečnou zkoušku, získávají potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu v oboru Kosmetička  a následně osvědčení o získání profesní kvalifikace v oboru KOSMETIČKA 69-030-M, na základě kterého je možnost si otevřít živnostenské oprávnění. Kurz je akdreditovaný MŠMT.

Cena     

        Cena jednotlivých kurzů se může lišit dle počtu účastníků.

  • 15 000,- Kč ( 300 vyučovacích hodin ) úhrada je možná i prostřednictvím úřadů práce
  • 1 500,- Kč  závěrečná autorizovaná zkouška, která není zahrnuta v ceně kurzu

 

Na kurz si přineste

Obuv a oblečení vhodné pro provádění praktické výuky.

Jméno: 
Email: 
Telefon: