Kosmetický salón Maja

Naše kosmetické studio nabízí kvalitní kosmetické služby za přístupné ceny s použitím špičkových přístrojů a značkové německé kosmetiky Etre Belle Studio nabízí tyto běžné kosmetické služby:

  • kompletní ošetření pleti, čištění a masáž
  • speciální pleťové masky
  • peeling obličeje, chemický peeling, úpravu obočí, barvení řas a obočí
  • depilace obličeje a těladenní, večerní a svatební líčení
  • fotodepilace a fotorejuvenace přístrojem IPL nové generace

Kosmetický salón se nachází na ulici Tkalcovská 16/36, Třebíč směr z Cyrilometodějské směr na ulici Křížovou a do leva. Přibližně 100 m od hlavní silnice z  ul Cyrilometodějské.

Otevírací doba od 8:00 do 19:00 hod po - pá.

 

 Kosmetický salón Kosmetický salón 

Kosmetické přístroje

Kosmetické studio Maja používá špičkové kosmetické přístroje, které se v ostatních kosmetických salónech běžně nepoužívají.

Přístroj Skin Scrubber peeling – ultrazvuk  pro bezbolestné a účinné čištění pleti, regeneraci a omlazování ultrazvukem 

Galvanické sondy - na odstraňování celulitidy a proti otokům pod očima. Dále napomáha redukci a vypínání vrásek.

Přístroj IPL Ariane nové generace – pro trvalé odstranění chloupků i světlých jako jediný z mála na světovém trhu má 17 světových patentů. Mimo trvalé fotodepilace provádí fotoomlazení – redukci vrásek, odstranění pigmentových skvrn, akné, žilek jak v obličeji tak i na těle.

Kosmetička, vizážistka Marie NovotnáKosmetička a vizážistka Marie Novotná

Kosmetický salón krásy vede zkušená kosmetička a školitelka  Marie Novotná  s kvalifikací a praxí. Během své praxe kosmetička a vizážistka  Marie Novotná spolupracovala s řadou výrobců špičkové kosmetiky - For Life – madaga, Germaine de Capuccini a v současnosti s německou značkovou kosmetikou Etre Belle. Dále spolupracuje jako vizážistka na módních přehlídkách a show s  našim předním vizážistou Pavlem Bauerem a světovou značkou Esteé Lauder.

 

Jméno: 
Email: 
Telefon: