Glitrové tetování

Malba technikou Glitter Tattoo - Twinkle, hra s barvami a Glitrové tetováníefektem - třpytivé "tetování" na tělo i tvář.

Malba Hennou  (japonské "tetování")  známe jako kreslení obrázků na tělo  a  určitě ji vhodně doplní  novinka - malba provedená technikou Glitter Tattoo - Twinkle, která je barevnou variantou tohoto nepermanentního "tetování".

Glitter Tattoo je technika zdobení těla i tváře, která poskytuje nové príležitosti vytváření nepermanentního třpytivého "tetování" s přítažlivým desingem obrázků. Toto "tetování" je vyjímečné tím, že má k dispozici několik barevných a třpytivých odstínů a tím zabezpečuje pro Body art , Face art nebo Body painting nespočetné množství barevných kreací.

Zdobení touto technikou spočívá v nanášení třpytivého prášku do speciálního fixatéru, který zabezpečuje trvanlivost obrázku minimálně na jeden týden. Fixatér má i tu vlastnost, že z hlediska bezpečnosti je vhodný na kteroukoliv část těla.

Třpytivé "tetování" má tu výjímečnou vlastnost, že při dopadu světla na obrázek namalovaný Glitter Tattoo, vytváří třpytivý efekt, který by se dal přirovnat k lesknoucímu se kovu. Obrázek zhotovený těmito barvami je proto velmi působivý, světlé odstíny barev pod UV lampou svítí,  je vodě i otěru odolný a omyvatelný pouze odličovacím mlékem v kombinaci s peelingem.

Cena od 50 Kč do 500 Kč.

 

 

 

Jméno: 
Email: 
Telefon: