Chemický peeling

Chemický peeling je velmi starou metodou péče o pleť.V historii byl chemický peeling několikrát zatracován a znovu vzkříšen, ale je nesporným faktem, že patří k nejstarším  metodám péče o pleť, která je na pomezí medicíny a kosmetiky. Při aplikaci hlubokého peelingu dochází k podráždění pleti a následuje hojení. Vzniká nová tkáň, která nahrazuje tkáň poškozenou, např u akné, změn pigmentu, stárnutí pleti a tvorbě vrásek.
Doporučujeme prohlédnout si tyto výrobky Syncare.

SynCare GlykoHyal - AHA peeling

Používáme ovocné kyseliny, které v různé míře podráždí pleť. Po stádiu podráždění následuje hojení. Nové buňky vznikající při hojení nahrazují buňky poškozené, které před peelingem vykazovaly ESTETICKÝ DEFEKT – trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, poškození pleti po nadměrném slunečním záření.
 SynCare využívá kombinaci kyseliny glykolové a hyaluronové.

NOVÁ POKOŽKA VYPADÁ LÉPE A JE ZDRAVĚJŠÍ, NEŽ PLEŤ PŘED PEELINGEM.

Nejčastější důvody pro použití AHA peelingu.
1.poškození kůže po nadměrném slunění s tvorbou vrásek a nadměrným rohovatěním
2.akné
3.změny a posuny pigmentu
4.stárnutí pleti

CHEMICKÝ PEELING AHA a BHA je bezpečnou lékařsko-kosmetickou metodou, která představuje hraniční ošetření mezi kosmetikou a léčivem.

Cena za jedno ošetření chemickým peelingem: 500,- Kč

 

Chemický peeling - Renopeel

Cena dle typu a velikosti ošetření od 500 kč až po 2500 kč.

Druhy ošetření chemickým peelingem

  • depigmentant - odstranění pigmentací různého původu
  • keratorégulateur - léčí akné,reguluje dlouhodobě tvorbu kožního mazu
  • reprogrammation - celková regenerace, určeno pro devitalizovanou, stresovanou, povadlou pleť a pleť změněnou menopauzou, též pro pleť po těhotenství ,porodu
  • renew Lift - lifting pleti, zmírnění, odstranění vrásek, určeno pro vrásčitou a povadlou pleť

Chemický peeling

Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Spočívá v aplikaci ovocných kyselin - nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace. Klientka musí podstoupit 5–8 aplikací v rozmezí 14–ti dnů. Pro domácí ošetření je nutné si zakoupit krém, který bude klientka používat ráno a večer po dobu 2 – 3 měsíců.

Unikátní technologie laboratoří renophase

Technologie Renophase je založena na principu zajištění propustnosti kůže pro účinnou látku. Laboratoře Renophase po dvacetiletém výzkumu vyvinuli síťovanou hmotu - Hydrogel Reticulé. Je to látka, která obsahuje výtažek ze schránek mořských korýšů, chitosan a další přírodní výtažky, jako xanten a pektin. Hydrogel zaručuje svým působením na kůži její propustnost pro účinné látky. Kromě toho se v něm aktivní léčebné látky stabilizují a nedochází k jejich změně působením kyslíku. Hydrogel je pak postupně uvolňuje v hlubších vrstvách kůže. Tato vlastnost hydrogelu umožňuje obohatit  recepturu chemických peelingů laboratoří Renophase o další aktivní látky kromě zmíněné kyseliny glykolové. Díky tomu se mohou jednotlivé receptury věnovat konkrétním kožním problémům jako je akné, pigmentace, povadlá, stresovaná pleť, pleť změněná menopauzou, atd.
 
Na bázi Hydrogelu Reticulé pak laboratoře Renophase vyvinuli dvě technologie chemického peelingu: Renopeel a Biopeel

Renopeel

Chemický peeling se skládá ze dvou složek, které se postupně aplikují na pleť

1. Hydrogel Reticulé

Hydrogel zaručuje svým působením na kůži její propustnost pro účinné látky obsažené v receptuře peelingu. Léčebné látky jsou hydrogelem navíc chráněny před oxidací a postupně uvolňovány v hlubších vrstvách kůže. 

2. Peeling -komplex kyseliny glykolové

Tato aplikační složka obsahuje kyselinu glykolovou. Kyselina glykolová tvoří aktivní komplex se základní aminokyselinou. Přítomnost komplexu zabraňuje chemické reakci, která vzniká na kůži při kontaktu s volnou kyselinou glykolovou a způsobuje podráždění pokožky podobné popálení. Díky tomu může být chemický peeling aplikován též v letních měsících bez rizika vzniku pigmentových skvrn. Zároveň zůstává zachována exfoliační schopnost kyseliny, tedy schopnost odloučit povrchové vrstvy kůže.
Díky přítomnosti hydrogelu se komplex kyseliny glykolové dostává také do hlubších vrstev kůže, kde způsobuje regeneraci hlubokých buněk. To se navenek projeví celkovým zlepšením vzhledu pleti již bezprostředně po provedeném peeligu. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a vypnutější.

Biopeel

Chemický peeling se skládá ze dvou složek, které se postupně aplikují na pleť.

1. Hydrogel Reticulé Antioxidant

Síťovaná hmota, která zajistí prostupnost kůže pro aktivní látky, jejich stabilitu a postupné uvolňování v hlubších vrstvách. Látky se uvolňují a působí ještě tři hodiny po skončení aplikace peelingu v ordinaci lékaře. Má vysoce antioxidační účinek pro ochranu pokožky před negativními vedlejšími účinky volné kyseliny glykolové. Obsahuje fytosteroly jako protizánětlivou složku a prekurzor kyseliny hyaluronové, která je známá svým regeneračním efektem.

2. Peeling - volná kyselina glykolová

Obsahuje 30 nebo 40 % kyseliny glykolové v její volné formě. Díky předchozí aplikaci hydrogelu se aktivní látky a volná kyselina glykolová uvolňuje do hlubší vrstvy kůže.  Dochází tak k regeneraci pokožky, stimuluje se tvorba nových buněk, zlepšuje se mikrocirkulace. V pleti se váže více vody, hydratuje se a nabývá na pružnosti.
Biopeel je převratný způsob ošetření hlubokých tkání, při němž nedochází k podkožním zánětům.
Peeling biopeel je primárně určený v boji proti známkám stárnutí. Lze jej však využít též v odstraňování pigmentací a léčbě akné.

Chemický peeling Chemický peeling Chemický peeling

 

 

Jméno: 
Email: 
Telefon: