4021 Ampulky fresh-cellampulky fresh cell

Intenzívní vysoce účinné ampule s extraktem z živých buněk - to je komplex aminokyselin, které stabilizují ochranný kyselý plášť. Tyto v kosmetickém průmyslu ojedinělé ampule mají epitalizační, pleť obnovující efekt pro povrchovou vrstvu pokožky, která je poškozena ztenčením a zároveň suchá a křehká. Extrakt z thymu aktivuje a regeneruje pleťový buněčný systém, podporuje regeneraci, stimuluje přírodní obranné mechanismy kůže, navrací biologickou rovnováhu. Viditelný efekt potěší každou klientku.

Z praxe : hydratace, výživa, silná regenerace

Indikace

Pro všechny typy pleti, ale především pro pleť unavenou nebo atrofickou, případně pro pleť zatěžovanou nadměrným slunečním zářením.

Kontraindikace 

Není

Balení                            

3 ml – ampulka se šroubovacím uzávěrem

Expirace

3 roky

Způsob použití       

Aplikujte během večerní péče, je možné použít až 2 balení jako jarní a podzimní kúru, dále doporučujeme použití během stresového období nebo po vystavení slunečnímu záření ke zvýšení metabolismu kyslíku.

Účinné složky

  • Extrakt z živých buněk (10%) - bílkoviny, hydratace, výživa, stimulace a zpevnění
  • Extrakt z thymu (brzlík) - silná podpora regenerace
  • Fagus Sylvatica Extract -  extrakt z pletiva bukových výhonků - silný regenerační účinek

Složení

Aqua, Propylene Glycol, Fagus Sylvatica Extract, Thymus Extract, Glycoproteins, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycine, Hydroxyethylcellulose, Gellan Gum, Benzyl Alcohol /Methylisothiazolinone/, Methylchloroisothiazolinone, Benzoic Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde   

 

Jméno: 
Email: 
Telefon: