3292 24-hodinový gel24 hodinový gel

Jemný a komfortní vysoce účinný gel pro dlouhodobou a vydatnou hydrataci pokožky. Používá se pod denní nebo noční krém, zajišťuje vyšší obsah vody v pokožce a tím i přirozené vypnutí a oživení pleti. Vhodný i k ošetření dekoltu.

Indikace

Dehydrovaná pleť s nižší úrovní vlhkosti.

Kontraindikace              

není

Expirace

3 roky

Balení                            

  • 50ml – luxusní flakon s dávkovačem
  • 200ml – plastová tuba

Způsob použití       

Aplikujte na dokonale očištěnou pleť lehkým rozetřením. Po vstřebání můžete použít další přípravek – např. denní nebo noční krém. Dokonalé médium pro masáže, při vstřebání v průběhu masáže lze dovlhčit vodou pro lepší skluznost.

Účinné složky

  • Sodium Hyaluronate - zvlhčuje a pomáhá zadržet vodu v kůži, vysoce účinná hloubková hydratace, přirozená součást buněčného tmelu
  • Glycoprotein - bílkovinná složka, tonizuje, dodává hydrataci, pomáhá zadržet vodu v pleti, zpevňuje a zpružňuje pleť
  • Med - přírodní velmi účinná hydratace a zklidnění až relaxace pleti
  • Kaviár - vypíná a rozjasňuje unavenou pokožku, okamžitě odstraňuje známky stárnutí. Kaviárový extrakt pleť ihned zpevňuje, tonizuje a rozjasňuje. Dramaticky zlepšuje vzhled pleti a dává jí pocit dokonalejší struktury. Je bohatý na aminokyseliny, fosfolipidy a stopové prvky, které podporují pevnost pleti a pomáhají při enzymatických reakcích. Pleti je dodávána energie a hluboká hydratace a regenerace. Jedna z nejúčinnějších omlazovacích složek v kosmetologii.
  • Gold Foil - Zlatý prášek - luxusní složka přípravku, pleť rozjasňuje, chrání, brání ztrátám vlhkosti, dodává pleti energii, přirozená UV ochrana

Složení

Aqua, Glycerin, PEG-12 Dimethicone, Creatine, Sodium Hyaluronate, Arginine, Carbomer, Glycoproteins, Mel (Honey Extract), Propylene Glycol, Caviar Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum, CI 77480 (Gold), CI 77019 (Mica), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides)

 

Jméno: 
Email: 
Telefon: