3139 Bi-Phasic odstraňovač make-upu3139

Dvoufázový odličovač na velmi citivé oči bez emulgátoru. Vynikající snášenlivost. Olejová složka chrání vodnou před oxidací vzdušným kyslíkem, takže přípravek má zaručenou sterilitu a ochranu po celou dobu používání. Praktický rozprašovací uzávěr zaručuje komfortní použití a šetrné dávkování. Neotírá se, oční okolí čistí, vyživuje a pěstí, rychle se vstřebává.

Indikace

Oční okolí všech typů pleti včetně pleti citlivé.

 Kontraindikace              

Není

Expirace

3 roky

Balení                            

200ml – plastová nádoba s dávkovačem

 Způsob použití 

Před použitím vždy pečlivě protřepejte až do spojení obou bází!

Několik  dávek nastříkejte na vlahý navlhčený a vyždímaný tampon, na několik vteřin přidržte na oku a šetrnými jemnými pohyby stírejte líčidla směrem shora dolů.   

 Účinné složky

Panthenol - v buňkách kůže se přeměňuje na kyselinu pantotenovou, která patří do skupiny vitamínů B a je nepostradatelná pro tvorbu a regeneraci kůže, umožňuje pokožce lépe a rychleji regenerovat, Fyziologický roztok - vodný základ tekuté báze, nedráždí, zklidňuje

 Složení

 Aqua, Isohexadecane, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Dimethicone, Sodium Chloride, Panthenol, Polysorbate 20, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, C.I. 61565 (D&C Green No.6), C.I. 42090 (FD&C Blue No.1)

 

 

 

Jméno: 
Email: 
Telefon: